Černý plamen

0035

Autor: Jiří BIG BOSS Valter

Příprava je velice jednoduchá. Každé ráno když vstanete, ještě před ranní hygienou si to pěkně namiřte k satanskému oltáři. Krásně rozespalí a plní zážitků z nádhernejch snů se před něj povstavíte. Potom položte pravou ruku na meč nebo dýku a nebo přímo na Bafomet na zdi a řekněte: ” šemhamforaš, Satane.”
Uklidníte se, vydechnete si a soustředíte se (jen chviličku) na to co chcete ten den dělat a čeho chcete dosáhnout. To všechno potom pěkně nahlas povíte, např. : ” Satane, dnes mám důležité jednání ( popište jednání), svolávám proto všechny pochopy Thóthovy a nařizuji jim, aby odstranili veškeré překážky, které by se snad mohly postavyt do mé cesty k úspěchu. Vše, co činím, činím pro svou slávu a úspěch a pro slávu tvou. Přeji si tedy,aby dnes, tak jako i jindy, vyšlo všechno dle mých předepokladů.”
Nebo např.: ” Satane, tak dnes může den proběhnout v naprosté pohodičce.Kdyby se ovšem naskytlo něco, z čeho bych měl prospěch, dej mi vědět, já se toho hned chopím a dotáhnu do konce.”
Potom udeřte jednou do gongu a řekněte: ” In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi. Dobrý den Satane.”
Tímto je každodenní rituál čeného plamene ukončen. Večer již jen předstoupíte před oltář a řeknete :”šemhamforaš, satane.”
Toto dodržujte každý den bez ohledu na to kde zrovna jste. Je jasné,že všude nemáte sebou satanský oltář. V tom případě postačí, když si na zed pověsíte svůj Bafomet, který nosíte kolem krku, a tento rituál vykonáte před ním. V těchto podmínkách se obejdete bez meče i gongu. Podstatné je, abyste vše vykonali naprosto upřímně a naplno.

 

Print Friendly, PDF & Email

Napsat komentář